Dziś otrzymałam gotowy haft cudownego pieska :-))
Ps. Wyścigówka Iwony będzie na poduszeczce dla kogoś z rodzeństwa chorego dziecka :-))
Ps. Wyścigówka Iwony będzie na poduszeczce dla kogoś z rodzeństwa chorego dziecka :-))

![]() |
| Od Jola |
![]() |
| Od Janina |
![]() |
| Od Monika |
![]() |
| Od Aneta |
![]() |
| Od Aneta |